header photo

Ogłoszenia parafialne 21.10.2018 r.
XXIX Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. Nabożeństwo różańcowe w naszym kościele od poniedziałku do piątku o godz. 17.3o; w sobotę o godz. 18.3o; w niedziele po Mszy Św. o godz. 8.oo.
  3. W dzisiejszą niedzielę zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  4. W poniedziałek przypada liturgiczne wspomnienie św. Jana Pawła II. W naszej parafii obchodzimy odpust. Msze św. o godz. 7.oo; 10.oo i o godz. 18.oo. suma odpustowa którą odprawi ks. Sławomir Ratajczak, filipin.
  5. Spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w czwartek o godz. 18.3o.
  6. W przyszłą niedziele przed kościołem zbiórka ofiar na Papieski Fundusz Misyjny.
  7. Od poniedziałku można będzie składać wymienianki jednorazowe do skrzynki przed ołtarzem. Wymienianki roczne proszę składać w biurze parafialnym.