header photo

Ogłoszenia parafialne 22.04.2018 r.
IV Niedziela Wielkanocna.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W poniedziałek przypada Uroczystość św. Wojciecha Bp. i M. - Głównego Patrona Polski.
  3. Próba dzieci I-Komunijnych odbędzie się we wtorek i czwartek o godz. 18.3o.
  4. W srodze spotkanie młodzieży klas VIII przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  5. W piątek 27.04 po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie rodziców dziewczynek i chłopców jadących latem na wakacje z Księdzem Krystianem.
  6. Pielgrzymka do Torunia do Sanktuarium Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w piątek 18 maja. Koszt 40.oo zł. Więcej informacji na tablicy ogłoszeń.
  7. Pragnę podziękować za ofiary złożone na budowę naszego kościoła w ubiegła niedziele. Wszystkim dobrodziejom składam serdeczne "Bóg zapłać".