header photo

Ogłoszenia parafialne 22.07.2018 r.
XVI Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W okresie wakacyjnym spowiedź św. przed Mszą Św.
  3. W dzisiejszą niedziele z racji wspomnienia św. Krzysztofa święcenie pojazdów. Zebrane ofiary przeznaczone są na środki transportu dla misjonarzy.
  4. W środę przypada wspomnienie św. Krzysztofa. Jest to też dzień imienin ks. Krystiana i o. Krzysztofa. Na Mszy św. o godz. 18.oo odprawionej w int. Solenizantów podziękujemy też o. Krzysztofowi proboszczowi w Kędzierzynie Koźlu za lata pomocy duszpasterskiej w naszej parafii.
  5. Pragnę podziękować za ofiary złożone w ubiegłą niedziele na budowę naszego Kościoła. "Bóg zapłać".
  6. Do nabycia numery "Przewodnika Katolickiego" i "Gościa Niedzielnego".