header photo

Ogłoszenia parafialne 17.09.2017 r.
XXIV Niedziela Zwykła.

1. W poniedziałek Nowenna do św. Jana Pawła II; w środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. Koronka do Miłosierdzia Bożego w piątek o godz. 15.oo. Okazja do spowiedzi św. w tygodniu przed Mszą Św.
  2. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na budowę naszego kościoła.
  3. Od poniedziałku w godzinach otwarcia biura parafialnego będzie można rezerwować intencje mszalne na przyszły rok.
  4. Wieczorna Msza św. w piątek w int. zmarłych.
  5. W piątek po wieczornej Mszy św. o godz. 18.3o spotkanie drugich klas gimnazjum przygotowujących się do bierzmowania.
  6. Już dziś pragniemy poinformować, że zebranie rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcie I Komunii Św. w naszej parafii odbędzie się 28 września po wieczornej Mszy Św.