header photo

Ogłoszenia parafialne 18.03.2018 r.
V Niedziela Wielkiego Postu.


 1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy.
 2. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 9.oo i 17.oo Drogę Krzyżową prowadzą dzieci; Gorzkie Żale w niedzielę o godz. 14.3o.
 3. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
 4. W poniedziałek podczas wieczornej Mszy Św. aktem zawierzenia oddamy naszą parafię pod opiekę św. Józefa.
 5. We wtorek o godz. 19.3o odbędzie się w Obozie Żabikowskim Droga Krzyżowa.
 6. W środę przypada dzień wielkanocnej spowiedzi parafialnej w naszej parafii. Spowiedź św. w godz.: 10.oo 11.3o; 16.oo 17.3o; 19.oo 20.oo.
 7. W piątek o godz. 18.3o spotkanie rodziców dzieci I-Komunijnych o godz. 18.3o.
 8. Zapraszam w przyszłą niedzielę na Koncert Muzyki Pasyjnej w naszym kościele, który ma nas wprowadzić w nastój Wielkiego Tygodnia.
 9. Można jeszcze włączyć się w akcję "Serduszko" - paczki świąteczne ze słodyczami dla dzieci. Prosimy o przynoszenie paczek z serduszkami najpóźniej do niedzieli Palmowej, do Mszy Św. o godz.21.oo.
 10. Można nabywać świece - "Paschaliki". Bedą sprzedawane w niedziele po każdej Mszy Św., a w ciągu tygodnia po wieczornej Mszy Św. oraz w biurze parafialnym.
 11. Koperty na Daninę Diecezjalną można zabierać przy wyjściu z kościoła. Daninę można składać podczas Mszy Św. lub w biurze parafialnym.
 12. Zmarli: śp. Anna Braniecka z ul. Osiedlowej 15 i śp. Kazimiera Korytowska z ul. gen. Sikorskiego 46.