header photo

Ogłoszenia parafialne 09.12.2018 r.
II Niedziela Adwentu.

1. W poniedziałek Msza św. wotywna ku czci św. Jana Pawła II. Po Mszy św. Nowenna do św. Jana Pawła II z adoracją relikwii. W środę Nowenna do M.B. Nieustającej Pomocy. W piątek o godz. 15.oo Koronka do Miłosierdzia Bożego.
  2. W dzisiejszą niedzielę przed kościołem zbiórka ofiar na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.
  3. Uczniowie kl. VIII i III gimnazjum przygotowujących się do przyjęcia sakramentu bierzmowania przychodzą w czwartek na roraty. Po Mszy św. spotkanie. Prosimy o zabranie dzienniczków spowiedzi.
  4. W dniach 15-16 grudzień w naszej parafii odbędzie się dzień modlitwy Jerycha Różańcowego jako duchowe przygotowanie do peregrynacji Kopii Cudownego Obrazu M.B. Częstochowskiej. Początek w sobotę o godz. 8.oo.
  5. W przyszła niedziele zbiórka ofiar na budowę naszego kościoła.
  6. Parafialna Caritas prowadzi akcję "Serduszko". Paczki świąteczne ze słodyczami dla dzieci ( z przyczepionymi serduszkami) prosimy przynosić do niedzieli 16 grudnia. Wolontariuszki prowadzą również wyprzedaż ręcznie robionych ozdób choinkowych.
  7. W ramach akcji "Ambasador Miłosierdzia" rozprowadzamy cegiełki w cenie 20 i 50 zł/szt. Uzyskany dochód przeznaczony zostanie na działalność charytatywną naszej parafialnej Caritas i Caritas Archidiecezji Poznańskiej.
  8. Można nabywać świece wigilijne oraz opłatki w niedziele po Mszach św. w tygodniu po wieczornej mszy lub w godzinach otwarcia biura parafialnego.
  9. Stowarzyszenie Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Wspólna Droga" w Luboniu serdecznie dziękuje wszystkim tym, którzy w ubiegłą niedzielę nabyli świąteczne ozdoby. Z radością informujemy iż pozyskana kwota 890 zł zostanie przeznaczona na cele statutowe czyli terapię osób z niepełnosprawnościami. Bóg zapłać!